KONST / Litografier / Färglitografi 14444381
nr 1444 4381
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Signerad, numrerad 301/350. Färglitografi, bildmått: 37x49cm, yttermått inklusive ram: 55x65cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
500 kr
måndag 24 januari 2022
kl 19:42:18